Vytvořeno: 09.06.2011 | Napsal: Ing. Tomáš Voravý

DOMESTAV, s.r.o. je firma, jenž přináší vlastní myšlenku moderního mobilního domu se zaměřením na nízkoenergetický provoz. Tzv. nízkoenergetické domy jsou v dnešní době velmi populární. DOMESTAV, s.r.o. má pobočky ve městech Brno (centrála), České Budějovice, Plzeň, Hlučín a Praha.

Podívejme se tedy blíže na jejich specialitku s názvem Mobilehouse. Výsadou je kompletní zařízení nábytkem na míru, podlahovým vytápěním a krbem.

Pro výrobu jsou použity přírodní materiály a konstrukce je řešená tak, aby splňovala nároky na nízkoenergetické stavby. Tepelná ztráta dřevěné stavby je 1,2 kW.

Z mého pohledu se jedná o velmi luxusní řešení za přijatelnou cenu.

Nabídka
Co skýtá nabídka českého výrobce mobilních domů? Několik variant! Mobilehouse je vyráběn přímo na klíč a to i s vnitřním vybavením.

V nabídce se vyskytují stavby pro bydlení a komerční využití. U domu pro bydlení je na výběr Basic (akční cena 500 000,- Kč, plocha 4,2 m x 6,9 m). U varianty Life (849 000,- Kč bez DPH, plocha 12,5 m x 4,2 m). Pro komerční využití Office (299 000,- Kč) a Garden Studio (pracovní buňka (kancelář) s užitnou plochou 9,5 m2).

Ani pro Mobilehouse nepotřebujete stavební povolení. Píše se o tom na stránkách výrobce.

Ceník a fotogalerie
Kdo tomu nevěří, ať tam běží. Na oficiálních stránkách se nachází, mimo fotogalerie, dvoustránkový prospekt ke stažení.

Adresa:
Česká republika > Jihomoravský kraj > Brno

Máte zkušenosti s tímto prodejcem? Napište nám do komentářů.


Fórum

  1. PAVEL

    Měl bych zájem o vaše mobilní domy víděl jsem že máte pobočku v ČESKYCH BUDĚJOVICICH.Je možné je vídět tak vypadají na mistě.Děkuji za odpověd.

Tvůj názor